הבגט הישראלי לוגו

אודות הבאגט הישראלי

באגטים טריים, חמים ומגוונים, סלטים שנחתכים ונקצצים עם ההזמנה ולא רגע אחד לפני – מסעדת הבאגט הישראלי בתל אביב מציע לכם לחסל את הרעב במחיר נוח ובעזרת סנדוויצ'ים וסלטים נדיבים וטעימים במיוחד ועוד מנות טעימות במגש.

אתם מוזמנים לטרוף בביסים גדולים סנדוויץ' שניצל נתנייתי (עם טירשי ירקות, פלפל צ'ומה חריף ולימון כבוש) ויכול להיות חריף פיקנטי או חריף אכזרי, לבחירתכם, ואותו דבר לגבי סנדוויץ' טוניסאי אורגינל (עם טונה, עגבנייה, מלפפון, ביצה, תפו"א, לימון כבוש וצלפים). אתם גם יכולים להרכיב את הסנדוויץ' לכם בעצמכם ולבחור למלא אותו בחזה עוף צרוב, רצועות עוף ברוטב ברביקיו או טריאקי, מעורב ירושלמי, אסאדו בבישול איטי ושקשוקה חריפה.

ומה עוד יכול להיכנס אל תוך הסנדוויץ' שלכם? מגוון נהדר של ממרחים וסלטים ביתיים טריים כמו צ'ירשי (ממרח דלעת וגזר טוניסאי), טירשי (ירקות כבוים), עגבניות חריפות, טחינה-צ'ומה, זיתים ולימונים כבושים, חצילים במיונז, טחינה, בצל ועוד ועוד.

כל סנדוויץ' שלנו מוגש בליווי צ'יפס ו-2 ממרחים רטבים בצד, ואם כל זה לא מספיק לכם תוכלו גם להגדיל את מנת הבשר.

אז מה הסנדוויץ' שלכם היום? מעורב ירושלמי עם חומוס, חצילים במיונז, פלפל צ'ומה חריף, עגבניות ופרוזיליה? רצועות חזה עוף ברוטב ברביקיו עם סלט כרוב לבן, עגבניות חריפות, בצל וחמוצים? או שבא לכם את הגרסה שלכם לסנדוויץ' טוניסאי?
רק תבחרו מה אתם אוהבים – ואנחנו מכינים!

את הבשרים והשקשוקה שלנו תוכלו לקבל גם במגש לצד סלט אישי רענן ושתי תוספות חמות, ותוכלו גם להזמין את הבשרים כתוספת לסלט טרי שתרכיבו בעצמכם.

וחוץ מכל אלו יש לנו גם מנת עראייס מצוינת של פיתה צרובה מלאה בבשר טעים (בליווי עגבנייה, בצל ופלפל חריף על האש.).

אם אתם לא יכולים להגיע אלינו (בלונדון מיניסטור) באמצע יום העבודה אתם יכולים פשוט להזמין משלוח, והוא יהיה אצלכם במהירות בזכות שירות המשלוחים המהיר שלנו (משלוחה NOW).

אתם מוזמנים ליהנות מהמנות המצוינות של הבאגט הישראלי תל אביב בכל יום באמצע השבוע מסוף שעות הבוקר עד סוף אחה"צ.
שיהיה לכם בתיאבון!